DRN Lojistik

DRN Lojistik

DRN Lojistik 2021 yılında İstanbul’da Lojistik,İthalat ve İhracaat faaliyetine başlamıştır. Drn Lojistik sonradan merkezini Mersin iline taşımış liman şehrinde hizmetine devam etmektedir , İstanbul ,Mardin, Zakho Kerkük ve Erbil’de kendi ofisleri, gümrük acenteleri ve profesyonel çalışanları ile hizmet vermektedir.

DRN Lojistik, kuruluşundan itibaren lojistik sektöründe etkili, gelişmiş çözümler üretmeyi kendisine görev edinmiştir. Kuruluşunun ilk yıllarında başta Irak, İran, Azerbeycan,Türkmenistan ve Ortadoğu ülkeleri ana faaliyet bölgesiyken, ilerleyen zamanlarda müşterilerinin taleplerine çözüm üretmek adına Karayolu Taşımacılığında Avrupa, Orta Asya bölgelerine ve Almanya, Moldova, Ukrayna, Rusya, Irak, İran, Bulgaristan, Romanya, Belçika, İsveç, İsviçre, Polonya, Gürcistan, Kazakistan, Tacikistan ve Azerbaycan ülkelerine hizmete başladı,

DRN Lojistik, müşterilerinin rekabet avantajını artırmak için üst düzeyde verimli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerinin zorunlu olduğunun altını çizmekle beraber, uzun vadeli iş ortaklıklarının ancak işin her alanında uygun planlama ve profesyonellik ile gerçekleştirilebileceğini ve bunun da ancak profesyonel, görevinde yetkin ekipler ile başarılabileceğinin farkındadır.

DRN Lojistik, hedeflerine adım adım ulaşırken piyasanın derinliğini, farklılığını unutmadan “Büyük-küçük müşteri gözetmeksizin; hem tedarikçi hem de müşteri gizliliğini esas alarak” serbest piyasa koşulları ve rekabet ortamında kaliteli, güvenli hizmeti prensip edinmiştir.

Bu anlayış çerçevesinde, hızlı ve güçlü altyapısı, özmal araçları, farklı sektörlerdeki hizmet alanları, esnek ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün tüm gerekliliklerini sağlayan Yalçınlar Lojistik, ilerleyen zamanlarda da faaliyet ve yatırımlarına güç katarak devam edecektir.

 

www.drntic.com

www.twitter.com/drntic

www.facebook.com/drntic

www.instagram.com/drntic

 

DRN Lojistik